Grip & Glans najaar 2022

Centrum

Dag en tijdstip: vrijdag van 10.00-12.30 uur
Data: 21 oktober, 28 oktober, 4 november, 11 november, 18 november, 25 november
Locatie: Buurtcentrum de Sint Jan, Nieuwe Sint Janstraat 35, Groningen

Informatie en aanmelden bij:
Thea Rolvers, T 06 21840470, thea.rolvers@wij.groningen.nl

Korrewegwijk, De Hoogte, Indische Buurt

Dag en tijdstip: dinsdag van 09.30-12.30 uur
Data: 4 oktober, 11 oktober, 18 oktober, 25 oktober, 1 november, 8 november
Locatie: Stichting Floreshuis, Floresplein 19, Groningen

Informatie en aanmelden bij:
Chantal Molanus, T 06 27190768, chantal.molanus@wij.groningen.nl

Hoogkerk

Dag en tijdstip: woensdag van 14.00-16.30 uur
Data: 5 oktober, 12 oktober, 19 oktober, 26 oktober, 2 november, 9 november
Locatie: WIJ Hoogkerk, De Verbetering 3, Hoogkerk (activiteitenruimte)

Informatie en aanmelden bij:
Jacquelien de Vries, T 06 46889251, jacquelien.de.vries@wij.groningen.nl

Rivierenbuurt

Dag en tijdstip: woensdag van 09.30-12.00 uur
Data: 5 oktober, 12 oktober, 19 oktober, 26 oktober, 2 november, 9 november
Locatie: MFC De Stroming, Merwedestraat 54, Groningen

Informatie en aanmelden bij:
Jony Vleeschhouwer, T 06 25635811, jony.vleeschhouwer@wij.groningen.nl

Onnen

Dag en tijdstip: dinsdag van 09.45-12.15 uur
Data: 8 november, 15 november, 22 november, 29 november, 6 december, 13 december
Locatie: Dorpshuis De Tiehof, Bakkersweg 4, Onnen

Informatie en aanmelden bij:
Jony Vleeschhouwer, T 06 25635811, wijharen@wij.groningen.nl o.v.v. Grip & Glans Onnen

Oosterparkwijk

Dag en tijdstip: vrijdag van 10.00-12.00 uur
Data: 14 oktober, 21 oktober, 28 oktober, 4 november, 11 november, 18 november
Locatie: Bij Van Houten Oliemuldersweg 47, Groningen

Informatie en aanmelden bij:
Anneke Koops-Kruijer, T 06 25634084, anneke.koops-kruijer@wij.groningen.nl

Zuidwest (Grunobuurt, Laanhuizen, Corpus den Hoorn, Hoornse Meer, Hoornse Park, Picardthof)

Dag en tijdstip: donderdag van 13.30-16.00 uur
Data: 25 augustus, 1 september, 8 september, 15 september, 6 oktober, 13 oktober (AL GESTART)
Locatie: Buurtcentrum Stadspark, Lorentzstraat 11, Groningen

Informatie bij:
Ciska van Hes, T 06 21220534, ciska.van.hes@wij.groningen.nl


Staat uw wijk er niet bij? Mail naar mip.groningen@humanitas.nl
Heeft u andere vragen? Bel met het Meld- en Informatiepunt (MIP) van Humanitas: 050 312 6000